KURUMSAL BİLGİLER

Şen İçecek 1990 yılında küçük bir aile şirketi olarak faaliyete başlamıştır. İlk olarak tarım, nakliye, taşımacılık, petrol ve gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz; 2010 yılından itibaren tamamen geleneksel yöntemlerle Şalgam Suyu üretmeye başlamıştır.

Bölgenin en büyük siyah havuç üreticilerinden biri olan şirketimiz, Şalgam Suyu üretimiyle beraber, gerçek anlamda tarladan, sofralarınıza kadar üretimin her aşamasını kendisi gerçekleştiren bir firma olmuştur.

 

ENTEGRE YÖNEM SİSTEMLE POKAMIZ

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, yasal şartlar çerçevesinde ve sürdürdüğümüz ISO 9001, ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına bağlı kalarak hatasız ve kaliteli ve güvenli gıda üretiminigerçekleştirmek ve bu ürünlerin depolanmasını ve sevkini sağlayarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak vebu süreçte ISO 18001 standart gereklilikleri doğrultusun da iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini planlar,gerçekleştirir ve bu çalışmalarını sürekli iyileştirerek sürdürmeyi hedefler.
 
İş Güvenliği, Gıda Güvenliği ve Kalite ile ilgili tüm yasal şartları ve uymayı taahhüt ettiği diğer şartları eksiksiz olarak sağlar ve bu şartların üstünde çalışmalar ile çevreye değer katan, sektöründe örnek kuruluşlardan olmayı amaçlayarak her süreçte Ulusal ve Uluslararası standartlara, yasa ve mevzuatlara uygunluk takip edilerek yasalara uygun kaliteli hizmet/ürün sunumu gerçekleştirilir.
 
Müşteri memnuniyeti
Güvenli Gıda
Kaliteli hizmet ve
İş Güvenliği ile ilgili olarak eğitim faaliyeti düzenleyerek mutlu ve bilinçli personel ile etkin iletişim faaliyetleri ile
çalışmalarını sürdürmeyi hedefler.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek firmaya adaptasyonunu sağlamayı ve sürekli gelişmeyi amaçlar.
ŞEN İÇECEK LTD. ŞTİ.
1. Organize Sanayi Bölgesi
2004. Cad. No:10 Turgutlu/MANİSA
T: +90 236 332 50 10 - +90 236 332 50 09
E: fatossalgam@hotmail.com
Copyright ŞEN İÇECEK LTD. ŞTİ. - 2016